Посилання |
|
|
|
Головна |
Конференція для фахівців будівельної галузі 2017 |
|
|
|
Написав Administrator
|
05. Jun. 2016 |
Відбулася ХІІІ міжнародна конференція для фахівців будівельної галузі: замовників, інвесторів, проектантів, будівельників - це головний захід для фахівців, які визначають вартість будівельних робіт в Україні. З 29-го травня по 2 червня 2017 р. у м. Івано-Франківську відбулася щорічна XIІI міжнародна науково-практична конференція для фахівців будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів на тему: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві - 2017 Перелік доповідей та заходів Зміст друкованих матеріалів конференції Резолюція конференції Фото-звіт
Основне завдання конференції – обговорення та пошук шляхів вирішення нагальних проблем працівників будівельної галузі щодо питань ціноутворення в будівництві, методик розрахунку, нормування праці, кошторисної документації тощо. Учасники конференції ознайомилися зі змінами в законодавстві, мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з представниками державних органів, наукових організацій, розробниками норм, розробниками кошторисних програмних продуктів, постачальниками інноваційних будівельних матеріалів та технологій, обмінятися практичним досвідом зі своїми колегами, які приїхали з різних куточків України.
Цього року топ-темами конференції стали зміни, пов’язані з переходом від категорій складності об’єктів будівництва до класів наслідків (відповідальності) будівель і споруд та зміни в порядку визначення розміру кошторисної заробітної плати.
Законом України від 17.01.2017 № 1817-VIII замість п‘яти категорій складності об’єктів будівництва вводяться чотири класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд. Разом з цим мають змінитися цілий ряд Постанов КМУ, ДБН та ДСТУ в тому числі ДСТУ Д 1.1-1:2013 «Порядок визначення вартості будівельних робіт». У фахівців є сумніви щодо своєчасності змін ДБН та ДСТУ, адже проекти цих документів ще не оприлюднено.
Кінцевий варіант «Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати» викликав цілий шквал запитань щодо його застосування на практиці. А згідно нього розрахований і рекомендований листом Мінрегіону від 03.04.2017 р. № 7/15-3463 рівень кошторисної заробітної плати для будівництва (з нарахуваннями, доплатами, фондами і т.д.) в межах від 3590 до 5400 гривень не відповідає, на думку учасників конференції, фактичному і економічно необхідному розміру заробітної плати в будівництві. З грудня 2016 року рівень кошторисної заробітної плати в різних регіонах та галузях промисловості України може відрізнятись, а обов’язок його визначати покладено на замовника будівництва. Очевидно, що велика частина фахівців у службах замовника виявилась не готовою до «децентралізації» у питаннях встановлення рівня кошторисної заробітної плати. Саме тому практичне заняття на тему: «Розрахунок розміру заробітної плати у будівництві» зібрало значну кількість учасників конференції. Під час цього заняття було детально розглянуто конкретний приклад розрахунку розміру кошторисної заробітної плати для конкретного об’єкту. Приємно зазначити, що розробники кошторисних програм вже реалізували ці алгоритми у своїх комплексах.
Все виразніше, на конференції, звучить критика існуючої системи ціноутворення у будівництві, яка не відповідає сучасним вимогам і вже довгий час не зазнає необхідних змін. Як і попередні роки, можна було почути різні пропозиції: від внесення окремих змін в діючі національні стандарти з ціноутворення до повного демонтажу існуючої системи ціноутворення у будівництві. Найбільш прийнятні пропозиції знайшли своє відображення у резолюції конференції.
Цього року організатори конференції запропонували новий і, як виявилось, дуже цікавий формат колективного обговорення і вирішення питань, що виникають між учасниками будівельного процесу. На дискусійній панелі на тему: «Виконання вимог ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» при підготовці проектно-кошторисної документації до експертизи» сторонами діалогу виступили присутні на конференції: фахівці-кошторисники та представники експертних організацій. За відведений час учасники дискусії встигли обговорити кілька болючих питань, які викликають значну кількість конфліктів під час проходження експертизи проектно-кошторисної документації на будівництво. А саме: • порядок підтвердження цін на будівельні матеріали в складі проектно-кошторисної документації; • застосування в проектно-кошторисній документації СОУ ресурсних елементних кошторисних норм; • розрахунок вартості утримання служби замовника при поданні проектно-кошторисної документації в експертизу. Учасники дискусії висловили побажання і в подальшому продовжувати конструктивний діалог в форматі круглих столів, тому що тем для обговорення та спірних ситуації є ще дуже багато.
В рамках конференції проведена ґрунтовна фахова дискусія щодо шляхів впровадження в будівельній галузі України сучасних інформаційних технологій проектування, управління будівництвом та експлуатацією об’єктів («цифрове будівництво», БIM-технології).
Участь в роботі конференції фахівців зі Словаччини та Білорусі дозволила ознайомитись з європейською практикою визначення вартості будівництва, обмінятись досвідом. З’ясувалось, що будівельники сусідніх з нами країн вирішують аналогічні проблеми і задачі в питаннях аналізу цін на ринку будівельних матеріалів, оперативної розробки нових елементних кошторисних норм, ведення баз конструктивів та об’єктів-аналогів, впровадження технологій «цифрового будівництва».
Розробники кошторисного програмного забезпечення АВК-5, АС-4 та АС-4 ПІР, представили свої нові розробки. Кожен бажаючий міг отримати індивідуальну консультацію з питань експлуатації програм, складання кошторисів, податкового законодавства тощо.
Насиченою була і «необов’язкова» програма конференції. Увечері були організовані екскурсії для бажаючих. В перервах між заходами та доповідями серед учасників конференції жваво проходив конкурс на краще народне вбрання з відкритим інтернет-голосуванням. Організатори не витримали – виступили поза конкурсом. Ще до початку конференції серед учасників трьох професійних форумів кошторисників пройшло голосування в якому було обрано найкращого кошторисника в сезоні 2016-2017 року. Переможцем стала Злобова Катерина Валеріївна з форуму користувачів ПК ІВК, яка отримала спеціальну відзнаку Організаційного комітету і традиційний приз - безкоштовну участь у всіх заходах конференції. Від імені Організаційного комітету "Конференції кошторисників-2017", президент Академії Будівництва України Іван Іванович Назаренко вручив Головачову Олексію Олександровичу відзнаку кращого доповідача осінньої серії семінарів "Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2016". На конференції Олексій Олександрович майстерно модерував дискусійну панель на тему "Виконання вимог ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» при підготовці проектно-кошторисної документації до експертизи".
Конференція проводилась за підтримки та участі Академії будівництва України, Асоціації розробників та розповсюджувачів кошторисних програм, Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів, Асоціації експертів будівельної галузі, Міждержавної гільдії інженерів консультантів та Івано-Франківської ОДА.
Організатори конференції: «АВК-Созидатель», м. Дніпропетровськ | Асоціація експертів будівельної галузі, м. Київ | ДП Науково-дослідний інститут будівельного | Міждержавна гільдія інженерів консультантів, м. Київ | виробництва, м. Київ | НУ "Львiвська полiтехнiка", м.Львів | «Інкомсервіс», м. Київ | ПП «Будівництво - сучасні технології», м. Івано-Франківськ |
Координатор конференції ПП "ССБ Електронікс", (0342) 72-48-03, http://ssb.com.ua.
Офіційні партнери конференції:
Спонсор конференції:
Інформаційні партнери конференції:
Готель конференції:
|
|
Cерія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2021 |
«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом листопада-грудня 2021 року проведуть серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2021”.
В рамках серії відбудуться спеціалізовані семінари за основними розділами ціноутворення у будівництві.
Теми семінарів: Тема 1. «Вартість будівельних робіт. Детальний аналіз змін». Тема 2. «Вартість проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво. Детальний аналіз змін». Тема 3. «Особливості проведення закупівель будівельних робіт. Закупівлі після переходу з ДСТУ на КНУ». Тема 4. «Нові можливості кошторисних програмних комплексів. Майстер-класи». | | Завантажити запрошення
Зареєструватись on-line |
|
Детальніше...
|
Cерія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2019 |
Запрошуємо Вас взяти участь у серії осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі, які відбудуться протягом жовтня-листопада 2019 року, на тему:
“Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтн о-будівельних робіт із заст осуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2019”.
Для участі в семінарах запрошуються фахівці служб замовника, тендерних комітетів, будівельних корпорацій, об’єднань, промислових підприємств, проектно-вишукувальних, експертних, інжинірингових та інших зацікавлених організацій.
Семінари будуть корисними керівникам, головним інженерам проекту (ГІП), головним архітекторам проекту (ГАП), фахівцям, що організовують, контролюють і безпосередньо займаються підготовкою, розробкою та перевіркою проектної документації і кошторисів на проектно-вишукувальні роботи, замовникам, а також інвесторам.
|
Детальніше...
|
Конференція для спеціалістів будівельної галузі - 2019 |
Запрошуємо Вас взяти участь в ХІV-й загальноукраїнській науково-практичній конференції для керівників і фахівців організацій будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій. Управління вартістю життєвого циклу об’єктів – 2019»
3-7 червня 2019 р., м. Івано-Франківськ
Як дістатись Запрошення укр. /рос. Інформація для науковців Попередній перелік доповідей
Зареєструватись on-line |
Детальніше...
|
Cклад та зміст проектної документації у будівництві. Серія семінарів. |
«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією експертів у будівельній галузі, Гільдією проектувальників і провідними розробниками програмного забезпечення провели серію семінарів на тему: “Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Їх реалізація за допомогою сучасних інформаційних технологій. Весна 2019”.
Львів - 19.03 Одеса - 26.03 Дніпро - 27.03 Київ - 03-04.04
Участь у семінарах прийняли керівники підприємств, головні інженери проектів (ГІП), головні архітектори проектів (ГАП), фахівці, що організовують, контролюють і безпосередньо займаються підготовкою, розробкою та перевіркою проектної документації і кошторисів на проектно-вишукувальні роботи. | |
Детальніше...
|
Cерія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2018 |
«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом жовтня-грудня 2018 року провели серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2018”.
В рамках серії відбулись чотири спеціалізованих семінари: "Закупівлі в будівництві. Особливості формування договірних цін на будівельні роботи"
Мета проведення семінарів: - підвищення рівня кваліфікації спеціалістів будівельної галузі; - інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт; - інформування інвесторів та замовників будівництва про сучасні методи визначення та контролю вартості будівельних робіт на стадії проектування та в процесі будівництва; - інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку.
|
Детальніше...
|
Закупівлі в будівництві. Особливості формування договірних цін на будівельні роботи. |
«Будівництво – сучасні технології» спільно з з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками програмного забезпечення у листопаді-грудні 2018 року провели серію семінарів на тему: “Закупівлі в будівництві. Особливості формування договірних цін на будівельні роботи. Осінь 2018”.
Київ - 27.11 Дніпро - 29.11 Одеса - 04.12 Львів - 06.12
У семінарах взяли участь керівники, фахівці тендерних комітетів та кошторисники служб замовника, будівельних корпорацій, об'єднань, промислових підприємств, проектно-вишукувальних, експертних, інжинірингових та інших організацій. |
Детальніше...
|
Конференція для фахівців будівельної галузі 2018 |
Відбулася ХІV міжнародна конференція для фахівців будівельної галузі: замовників, інвесторів, проектантів, будівельників - це головний захід для фахівців, які визначають вартість будівельних робіт в Україні. З 4-го по 8-ме червня 2018р. у м. Івано-Франківську проходила XІV міжнародна науково-практична конференція: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій. Управління вартістю життєвого циклу об’єктів – 2018» Перелік доповідей та заходів Зміст друкованих матеріалів конференції Резолюція конференції Фото-звіт |
Детальніше...
|
Cклад та зміст проектної документації у будівництві. Серія семінарів. |
«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією експертів у будівельній галузі, Науково-дослідним інститутом будівельного виробництва і провідними розробниками програмного забезпечення у квітні 2018 року провели серію семінарів на тему: “Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Їх реалізація за допомогою сучасних інформаційних технологій. Весна 2018”.
Дніпро - 03.04 Одеса - 11.04 Львів - 13.04 Київ - 17.04
Участь в семінарах прийняли фахівці інвестиційних компаній та служб замовника, тендерних комітетів, будівельних корпорацій, об'єднань, промислових підприємств, проектно-вишукувальних, експертних, інжинірингових та інших організацій. Серед учасників були керівники організацій, головні інженери проекту (ГІП), головні архітектори проекту (ГАП), фахівці, що організовують, контролюють і безпосередньо займаються підготовкою, розробкою та перевіркою проектної документації і кошторисів на проектно-вишукувальні роботи. | |
|
Детальніше...
|
Серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2017 |
«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом жовтня-грудня 2017 року провели серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2017”.
Мета семінарів: - підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів; - інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт; - інформування інвесторів та замовників будівництва про сучасні методи визначення та контролю вартості будівельних робіт на стадії проектування та в процесі будівництва; - інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку. | |
Детальніше...
|
Конференція для фахівців будівельної галузі 2017 |
Відбулася ХІІІ міжнародна конференція для фахівців будівельної галузі: замовників, інвесторів, проектантів, будівельників - це головний захід для фахівців, які визначають вартість будівельних робіт в Україні. З 29-го травня по 2 червня 2017 р. у м. Івано-Франківську відбулася щорічна XIІI міжнародна науково-практична конференція для фахівців будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів на тему: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві - 2017 Перелік доповідей та заходів Зміст друкованих матеріалів конференції Резолюція конференції Фото-звіт |
Детальніше...
|
Семінар для проектантів 15-16 березня 2017 року |
Закон України від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» вносить суттєві зміни в порядок виконання проектних робіт у будівництві. У 2016 році Мінрегіоном
проведена робота з перегляду цілого ряду збірників на проектні
роботи, а також прийняті нові документи, що безпосередньо впливають на
виконання проектних робіт. Частину з них вже уведено в дію з 1-го січня 2017 року, а інша частина набере чинності з 1 квітня цього року. Беручи до уваги важливість цих питань,
запрошуємо Вас обговорити їх на нашому семінарі: 15-16 березня 2017 року. м. Київ.Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Їх реалізація за допомогою сучасних інформаційних технологій.Завантажити запрошення Як доїхати Готелі |
Детальніше...
|
Конференція "Цифрове будівництво" |
2-го березня 2017 року підприємство "Будівництво сучасні технологій" спільно зі Спілкою виробників будівельних матеріалів провели спеціалізовану конференцію: Цифрове будівництво. BIM-технології: перспективи в УкраїніКонференція відбулась під час роботи 21-ї Міжнародної будівельної виставки України «KyivBuild Ukraine», в рамках Будівельного конгресу «УКРАЇНА – Будівельний бум невідворотний: держава, місцеві громади, бізнес» Конференція відбулась в м. Київ, Броварський проспект, 15, МВЦ. |
Детальніше...
|
Серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2016 |
«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом листопада-грудня 2016 року провели серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2016”.
Мета семінарів: - підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів; - інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі та промислових підприємств про новітні технології ведення проектних, будівельних і облікових робіт; - інформування інвесторів, замовників та фахівців про нову нормативну базу, сучасні методи проектування, будівництва, контролю виконання та вартості робіт на стадії проектування та в процесі будівництва. | | Перелік всіх доповідей |
|
Детальніше...
|
Конференція для фахівців будівельної галузі 2016 |
Відбулася загальноукраїнська конференція для фахівців будівельної галузі: замовників, інвесторів, проектантів, будівельників - це головний захід для фахівців, які визначають вартість будівельних робіт в Україні. 23-27 травня 2016 р. у м. Івано-Франківську відбулася щорічна XII загальноукраїнська науково-практична конференція для фахівців будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів на тему: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві - 2016 Перелік тем та доповідей Зміст друкованих матеріалів конференції Резолюція конференції Фото-звіт |
Детальніше...
|
Серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2015 |
«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом листопада-грудня 2015 року проведуть серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2015”.
Мета семінарів: - підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів; - інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі та промислових підприємств про новітні технології ведення проектних, будівельних і облікових робіт; - інформування інвесторів, замовників та фахівців про нову нормативну базу, сучасні методи проектування, будівництва, контролю виконання та вартості робіт на стадії проектування та в процесі будівництва. | | Завантажити запрошення |
|
Детальніше...
|
Конференція для фахівців будівельної галузі 2015 р. |
Запрошуємо Вас взяти участь в загальноукраїнській науково-практичній конференції для керівників і фахівців організацій будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві - 2015»11-15 травня 2015 р., м. Івано-Франківськ
Завантажити запрошення
Інформація для науковців Перелік тем та доповідей |
Детальніше...
|
Експертиза проектної документації у будівництві |
Шановні колеги!
З 1 березня 2015 року в ПП “ССБ Електронікс” розпочало роботу представництво з експертизи проектної документації. Представництво створено спільно з ТОВ “НВФ “Інпроект” (м. Київ) і має право здійснювати експертизу проектів будівництва в частині міцності, надійності та довговічності будинків і споруд, які споруджуються на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами, та кошторисної частини проектної документації об’єктів виробничого та невиробничого призначення I-III категорії складності у всіх галузях економіки, крім вугільної та атомної енергетики, що не містять державної таємниці та реалізуються по всій території України (лист Мінрегіону України від 31.10.14 р. №7/15-12934).
Завантажити анкету замовника Завантажити лист-замовлення |
Детальніше...
|
Семінари для спеціалістів будівельної галузі 2014р. |
Запрошуємо Вас взяти участь у серії традиційних осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі, які відбудуться протягом вересня-листопада 2014 року в різних регіонах України за напрямками: вартість будівництва, проектна документація та енергоефективність.Мета семінарів:- підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів; - інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі та промислових підприємств про новітні технології ведення проектних, будівельних і облікових робіт; - інформування інвесторів, замовників та фахівців про нову нормативну базу, сучасні методи проектування, будівництва, контролю виконання та вартості робіт на стадії проектування та в процесі будівництва. | | Завантажити запрошення | |
Детальніше...
|
Конференція для фахівців будівельної галузі 2014 |
10-13 червня 2014 р. у м. Івано-Франківську відбулася щорічна загальноукраїнська науково-практична конференція для фахівців будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів на тему: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві - 2014». Вирішення повсякденних практичних завдань пов’язаних з введенням в дію нових правил визначення вартості будівництва та збірників елементних кошторисних норм стало основною темою, шо порушувалась доповідачами та обговорювалась учасниками конференції.
|
Детальніше...
|
Консультації на тему: «Зміни в системі ціноутворення в будівництві 2014 р.» |
З 1 січня 2014 року вводяться нові правила визначення вартості будівельних і проектно-вишукувальних робіт! В зв'язку з цим ССБ Електронікс проводить серію консультацій для користувачів кошторисних ПК, АВК5, АС4, АС4-ПИР, АС4 Графік |
Детальніше...
|
Серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2013 |
Завантажити запрошення
«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом вересня-листопада 2013 року проведуть серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2013”.
|
Детальніше...
|
Семінар для проектантів 29 жовтня 2013 року м.Одеса |
Завантажити запрошення Мінрегіоном
виконується робота з перегляду цілого ряду збірників на проектні
роботи, а також прийняті нові документи, що безпосередньо впливають на
виконання проектних робіт. Серед них: новий національний стандарт ДСТУ Б
Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт
та експертизи проектної документації на будівництво», який вступає в дію
з 01.01.2014, новий ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013 «Визначення класу наслідків
(відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва», який
вступає в дію з 1.09.13. Беручи до уваги важливість цих питань,
запрошуємо Вас обговорити їх на нашому семінарі: |
Детальніше...
|
Семінар для проектантів 24 вересня 2013 року |
Завантажити запрошення Карта Готелі Мінрегіоном
виконується робота з перегляду цілого ряду збірників на проектні
роботи, а також прийняті нові документи, що безпосередньо впливають на
виконання проектних робіт. Серед них: новий національний стандарт ДСТУ Б
Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт
та експертизи проектної документації на будівництво», який вступає в дію
з 01.01.2014, новий ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013 «Визначення класу наслідків
(відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва», який
вступає в дію з 1.09.13. Беручи до уваги важливість цих питань,
запрошуємо Вас обговорити їх на нашому семінарі: |
Детальніше...
|
Конференція для фахівців будівельної галузі 2013 |
20-24
травня 2013р. в м. Івано-Франківську відбулася щорічна
загальноукраїнська науково-практична конференція для фахівців
будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів,
проектантів на тему: "Визначення вартості об’єктів будівництва,
проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із
застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення,
управління та документообіг у будівництві - 2013". Основне
завдання конференції – обговорення нагальних проблем працівників
будівельної галузі щодо питань ціноутворення в будівництві,
нормування праці, методик розрахунку, калькуляцій, кошторисної
документації, тощо. Учасники конференції не тільки ознайомилися з
теоретичними засадами будівельного процесу, а й мали безпосередню
нагоду поспілкуватися з представниками державних органів,
розробниками кошторисних програмних продуктів, представниками
дилерської мережі програмних комплексів, обмінятися практичним
досвідом із партнерами з інших організацій, які приїхали з різних
куточків України. |
Детальніше...
|
До уваги користувачів АВК-5 |
До уваги користувачів програмного комплексу «АВК-5»!Вийшов з друку «Посібник користувача. Програмно-обчислювальний комплекс АВК-5. Видання 4, доповнене і виправлене»
Автор Черніцький С.В. Посібник
розроблений інженером-економістом Сергієм Володимировичем Черніцьким.
Він адресований інженерам-кошторисникам і враховує різний рівень їх
спеціальної підготовки в питанні застосування ПК АВК-5. Автором
Посібника узагальнений досвід проведення майстер-класів та занять з
навчання автоматизованої технології кошторисної справи на базі АВК-5. Користувач-початківець знайде тут детальний, покроковий довідник з експлуатації Програмного комплексу. |
Детальніше...
|
Серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2012 |
«Будівництво
– сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та
розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками
кошторисного програмного забезпечення протягом вересня-листопада 2012
року провели серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної
галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних та
ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та
технологій. Осінь 2012”.
|
Детальніше...
|
Авторизований навчальний центр "Курсор" |
Київський навчальний центр "Курсор" розпочав навчання за програмою Курси кошторисників (ПК АВК-5). Курси кошторисника проходять у формі невимушеного діалогу з досвідченим користувачем програми по складанню кошторисів АВК-5, який навчить Вас практично досконало знати цей продукт. Слухачам будуть відкриті недокументовані секрети і особливості АВК, завдяки яким можна якісно і кількісно помножити кошторисні справи фірми. Теми ціноутворення будуть переплітатися з темами законності тих чи інших моментів, а також "особливостей" в українському законодавстві. Слухачам буде надано безліч методичних матеріалів, вони самостійно, вивчивши і відчувши з точки зору економічної КАРКАС цього ЦО, зможуть самостійно давати оцінки тим чи іншим моментам на своїх робочих місцях у своїй практичній діяльності. Час курсу дозволяє дати в стислій формі ази кошторисної справи, орієнтацію в законодавстві, порядок складання кошторисів, поняття про бухоблік в галузі будівництва, налагодити в своїй фірмі ефективний документообіг. Слухачам групи будуть надані програмні додатки власної розробки кошторисника-викладача, спрямовані на зменшення робочих місць в апараті СДО і збільшення ефективності діловодства на базі нововведень ПК АВК-5.
|
Детальніше...
|
Семінар для проектантів 27 вересня 2012 року |
Завантажити запрошення
На даний момент Мінрегіоном України виконується робота з
перегляду ДБН Д 1.1-7-2000 «Правила визначення проектно-вишукувальних
робіт для будівництва» та цілого ряду збірників на проектні роботи,
готуються зміни ДБН А.2.2-3-2012 «Склад та зміст проектної документації
на будівництво» та «Методичних рекомендацій з визначення категорії
складності об’єктів будівництва». Змінились умови роботи фахівців з
проектування у будівництві у зв’язку з їх обов’язковою атестацією та
появою нових технологій, що покращують якість роботи. Беручи до уваги
важливість цих питань, запрошуємо вас обговорити їх на нашому семінарі: |
Детальніше...
|
22-24
травня 2012 року відбулася чергова загальноукраїнська
науково-практична конференція для керівників та спеціалістів організацій
будівельної та житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів та
проектантів на тему: "Визначення вартості
об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та
ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і
матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у
будівництві - 2012" |
Детальніше...
|
Сертифікація спеціалістів |
З
14 лютого 2012 року розпочато роботу з формування навчальних груп щодо
підготовки до професійної атестації за відповідними програмами
підвищення кваліфікації. Зазначені програми розроблено:
- для архітекторів - Українським державним науково-дослідним проектним
інститутом цивільного сільського будівництва «УкрНДІПроцивільсільбуд»;-
- для інженерів-проектувальників, інженерів технічного нагляду,
експертів - Науково-дослідним інститутом будівельного виробництва
(НДІБВ) та Державним науково-дослідним інститутом будівельних
конструкцій (НДІБК). Подробиці в листі |
Детальніше...
|
Серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2011 |
Методичний центр
«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та
розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками
кошторисного програмного забезпечення протягом вересня-листопада 2011
року проведуть серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної
галузі на тему: “Визначення
вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із
застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2011”. |
Детальніше...
|
ПП
"Будівництво - сучасні технології" визнано лідером галузі 2010 року
Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" та відзначене: орденом
"ЗІРКА ЕКОНОМІКИ", сертифікатом "Підприємство року 2010" та сертифікатом
"Керівник року України 2010". |
Детальніше...
|
Серія семінарів для кошторисників. Осінь 2010 |
Протягом
вересня-листопада 2010 року відбулася серія семінарів для спеціалістів
будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних та
ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів і технологій.
Осінь 2010.”
Семінари відбулись за підтримки МЦ "Будівництво - сучасні
технології", Асоціації розробників і розповсюджувачів кошторисних програм
і провідних розробників кошторисного програмного забезпечення. Основна тематика семінарів - особливості визначення
вартості будівельних робіт в умовах змін, що відбулися в ДБН Д.1.1-1-2000
"Правила визначення вартості будівництва".
|
Детальніше...
|
Загальноукраїнська конференція для фахівців будівельної галузі-2010. |
11-13 травня 2010р. м Івано-Франківську відбулася щорічна загальноукраїнська конференція для фахівців будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів і проектантів на тему: «Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт при використанні сучасних матеріалів і технологій. Управління та документообіг у будівництві - 2010». Конференція пройшла під знаком недавніх змін нормативних документів в галузі ціноутворення у будівництві. Адже з прийняттям Законів України щодо стабілізації ситуації в будівництві та введенням в дію Зміни №6 до ДБН Д.1.1-1-2000 «Правила визначення вартості будівництва», Закону України "Про будівельні норми", інших нормативних актів відбулися значні зміни в порядку визначення вартості будівельних робіт та дозвільних процедур у будівництві: |
Детальніше...
|
|
|
|
|
|
|
|