Меню
Головна
Спеціалізована література
Навчання, атестація
Новини
Регламентуючі документи
Наші партнери
Про нас
Авторизация

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
  |   Головна   |   Спеціалізована література   |   Навчання, атестація   |   Новини   |   Регламентуючі документи   |   Наші партнери   |   Про нас   |  
Головна
Кошторисні норми на нові технології і матеріали в будівництві-2 PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
01. Mar. 2007
    Image Другий випуск збірника "Кошторисні норми на нові технології і матеріали в будівництві", укладач Черніцький С.В., видавець МЦ «Будівництво – сучасні технології», 2008р., напівтверда палітурка, 306 ст., ілюстр.
      Збірник містить типові технологічні карти та збірники кошторисних норм.

  Ці норми ліквідують існуючий в будівельній галузі України розрив між проектувальником, замовником і підрядником в питаннях визначення вартості робіт. Тепер вони можуть оперувати одними і тими ж даними. Причому даними, які підтверджуються постачальниками відповідних будівельних технологій і матеріалів.


      Правову основу запропонованих позавідомчих норм можна розширити затвердивши ці норми як стандарт підприємства або як відомчі норми. Місцеві органи влади і інші відомства одержують чудову нагоду не тільки заощадити час і кошти, необхідні для розробки елементних норм, але і одержати гарантії їх об'єктивності і постійної актуальності. Розробники фонду позавідомчих норм готові співпрацювати у цьому питанні з будь-якими зацікавленими структурами і організаціями.


    Видання призначене фахівцям що займаються питаннями визначення вартості будівельних, ремонтних і монтажних робіт на всіх етапах будівництва (інвестиційний проект, проект, будівництво).

  ВАМ ПОТРІБНА ЦЯ КНИЖКА? Телефонуйте: (0342) 777 208 або пишіть: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. Вартість 258 грн. з ПДВ

 
< Попередня   Наступна >
META-Ukraine bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100 Яндекс цитирования