Меню
Головна
Спеціалізована література
Навчання, атестація
Новини
Регламентуючі документи
Наші партнери
Про нас
Авторизация

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
  |   Головна   |   Спеціалізована література   |   Навчання, атестація   |   Новини   |   Регламентуючі документи   |   Наші партнери   |   Про нас   |  
Головна arrow Навчання, атестація arrow Семінари, конференції arrow Серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2017
Серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2017 PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
08. Dec. 2017

Вартість будівельних робіт. Серія семінарів. Осінь 2017р. «Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом жовтня-грудня 2017 року провели серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2017”.    


Мета семінарів:

- підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів;

- інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт;

- інформування інвесторів та замовників будівництва про сучасні методи визначення та контролю вартості будівельних робіт на стадії проектування та в процесі будівництва;

- інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку.


Перелік основних питань розглянутих на семінарах:

  1. Вартість будівельних робіт. Серія семінарів. Осінь 2017р.Нові нормативні документи та ДСТУ з ціноутворення у будівництві, вартості проектних робіт та експертизи проектної документації, технології і організації будівельного виробництва. Новий порядок розрахунку розміру заробітної плати у будівництві.
  2. Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд замість категорій складності об'єктів будівництва, згідно Закону України  від 17.01.2017 № 1817-VIII.
  3. Особливості тендерних процедур на виконання будівельних робіт згідно нового законодавства у системі «Прозорро» та на електронних майданчиках.
  4. Розробка, погодження та використання iндивiдуальних елементних кошторисних норм та стандартів організації (СОУ). Укрупнені кошторисні норми, укрупнені показники вартості будівництва, об’єкти аналоги. Їх розробка та застосування.
  5. Зміни ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Визначення вартості об’єкту на стадіях проектування ТЕО та Проект.
  6. Міжнародна практика укладання та ведення договорів підряду на виконання робіт у будівництві. Типові проформи контрактів, особливості їх використання в Україні. Функції, права, обов'язки та вартість послуг інженера-консультанта. Визначення вартості проектування і будівництва в контрактах ФІДІК. Кореспонденція форм кб-2в, кб-3 з формами звітності в контрактах ФІДІК
  7. Визначення та обґрунтування вартості ресурсів необхідних для виконання будівельних робіт згідно ДСТУ Б Д.1.1-1-2013. Аналіз поточних цін на ринку будівельних матеріалів виробів та конструкцій в регіоні при складанні проектно-кошторисної документації, договірної ціни, актів виконаних будівельних робіт.
  8. Нові можливості кошторисних програмних комплексів. Майстер-класи.

Участь у семінарах з визначення вартості будівництва прийняли керівники і спеціалісти організацій будівельної та житлово-комунально галузі, замовники, інвестори та проектанти.

На семінарах відбулись майстер-класи з експлуатації програмних комплексів для визначення вартості будівництва та проектних робіт. На майстер-класах провідні фахівці розробників кошторисного програмного забезпечення демонстрували роботу нових функцій програм і розглядали практичні задачі.


ПЕРЕЛІК СЕМІНАРІВ

 МІСТО ДАТА   ОРГАНІЗАТОРДЕТАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ
Луцьк19 жовтняПП "ССБ Електронікс"

перелік доповідей

Чернівці2 листопадаПП "ССБ Електронікс"

перелік доповідей

Полтава7 листопада

ТОВ "Інфосвіт"

перелік доповідей

Харків8 листопадаАУЦ "Квантор V"

перелік доповідей

Дніпро9 листопадаТОВ "ІТ Сервіс"

перелік доповідей

Одеса21 листопадаТОВ "Інкомсервіс"

перелік доповідей

Львів23 листопадаПП "ССБ Електронікс"

перелік доповідей

Київ28 листопадаДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва"

перелік доповідей

Суми30 листопадаТОВ "АВКАС"

перелік доповідей


Організатори серії осінніх семінарів:

- «АВК-Созидатель», м. Дніпропетровськ

- Науково-дослідний інститут будівельного виробництва (НДІ БВ), м. Київ

- ТОВ «Інкомсервіс», м. Київ


Координатор семінарів: ПП “Будівництво – сучасні технології”

тел. для довідок:  (0342) 777-208, (0342) 54-55-13

E-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.            Сайт: http://mcbct.com.ua/Вартість будівельних робіт. Серія семінарів. Осінь 2017р.  Вартість будівельних робіт. Серія семінарів. Осінь 2017р.  Вартість будівельних робіт. Серія семінарів. Осінь 2017р.  Вартість будівельних робіт. Серія семінарів. Осінь 2017р.

 
< Попередня   Наступна >
META-Ukraine bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100 Яндекс цитирования